Baby Friendly Děti Kam vyrazit Recenze a tipy

Baby Friendly: IKEA Černý Most

Nedávno jste si mohli přečíst o koutku pro rodiče s dětmi v Centru Černý Most, dnes se podíváme o pár metrů dále do obchodního domu IKEA, který je přímo stvořený pro návštěvy rodin s malými dětmi.

Jakmile vejdete, dýchne na Vás, zcela samozřejmě, pravá ikeácká atmosféra. Zdejší koutek je důkazem, že i v malém prostoru a s minimem prostředků se dá udělat opravdu hezké místo a zázemí, kde se nemusíte bát přebalit a nakrmit své dítě.

IKEAPřebalování

Ihned za dveřmi narazíte na sklápěcí přebalovací pult a koš na plenky. Tenhle pultík je vybaven jednorázovými podložkami. Bohužel však není v nabídce IKEA, myslím, že by se po něm zaprášilo. Zároveň zde najdete něco, co nemá konkurenci. Náhradní plenky a dokonce i jejich bezplatného kurýra, stačí zazvonit.

[irp]

Hrací koutek

Ve vybavení koutku nechybí ani stoleček pro větší dětičky a nějaké ty barevné obrázky.

Ohřev jídla

Co v této místnosti nenajdete, je místo pro ohřev jídla. Mikrovlnná trouba je totiž součástí IKEA restaurace, a tak si musíte v případě potřeby odběhnout, abyste si lahvičku nebo příkrm ohřáli.  Je to přímo koutek, kde najdete i dětské nádobí. Navíc, pokud máte miminko do jednoho roku, můžete při platbě hlavního jídla požádat o jednu kojeneckou výživu zdarma (nebo v případě starších dětí o dětské menu za zvýhodněnou cenu).

Ostatní důležité zázemí pro děti

Přímo v restauraci jsou 2 koutky na hraní. Na různých místech v rámci oddělení se mohou děti zabavit u hracích míst. Děti si mohou půjčit dětské nákupní vozíky. A konečně rodiče mohou využít celkem 67 parkovacích míst pro rodiny s dětmi.

Součástí obou obchodních domů IKEA je dětský koutek SMÅLAND, který je určen pro děti ve věku od 3 do 10 let (věk se ověřuje podle průkazu dítěte nebo kartičky pojišťovny) a je otevřen každý den od 8.30 do 21.00. Nemusíte se bát, že Vaše dítě vyzvedne někdo cizí, protože z koutku ho může vyzvednout pouze ten, kdo ho sem přivedl. Děti mohou v koutku strávit maximálně 2 hodiny denně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..