Blog v novém kabátku

dne

Little Kate a Crocodile jsou sice původně postavičky z animovaného filmu z roku 1965, ve skutečném životě se ovšem jedná o živou osobu a její vlastní tvorbu. Mé jméno je Kateřina Maršíková (Káťa aka Little Kate) a krokodýlem je v tomto případě můj mazlíček blog.

Když jsem zakládala Káťu a krokodýla, první vlastní blog, neměla jsem příliš velké nároky. Dlouho jsem si psala jen tak pro sebe do šuplíčku a nikdo o existenci blogu nevěděl. Jenže pak se narodil Sebastián a já jsem měla potřebu se podělit o zážitky s ním tak nějak veřejně.

Našla jsem si nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak články v hezké podobě sdílet. A když se dostavilo pár větších úspěchů v podobě zájmu čtenářů, začala jsem uvažovat nad „profesionálnější“ formou.

A tak jsme blog z původní krkolomné adresy, kterou si nemohl nikdo zapamatovat, přestěhovali na vlastní doménu.

A to je vlastně všechno, co jsem vám dneska chtěla říct. Vítám vás na nové adrese, která neztratila ani Káťu a ani krokodýla. Na blogu najdete všechny své oblíbené články a samozřejmě budou přibývat další a další.

Share on FacebookEmail this to someonePrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on YummlyShare on RedditShare on Tumblr
Přečtěte si také  Dětský pokoj, dekorace a výzdoba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *