Bonusy ke stažení

Všechny bonusové materiály ke stažení najdete na externím odkazu (kliknutím na Bonusy)

Pro jejich uložení do vašeho počítače je třeba zadat přístupová hesla, která naleznete níže dle kapitol. Soubory mohou být zazipované (uložené ve formátu s koncovkou .zip).

Zvířata

Pokud byste chtěli poznávání zvířat trochu vylepšit, pak doporučuji stáhnout si reálné fotografie nejrůznějších zvířat, které si můžete vytisknout a třeba i zalaminovat jako kartičky k prohlížení nebo přiřazování (klasická montessori hra).

Klikněte na Zvířata, heslo: kravickabu

Zvuky

Vzhledem k tomu, že na stolečku přibyl xylofon, hledala jsem noty, podle kterých bych i já, hudební antitalent, mohla zahrát nějakou písničku. Jsou pro vás připraveny univerzální noty k vybarvení přímo podle vašeho xylofonu. Nebo prostě zadejte do internetového vyhledávače „noty ke xylofonu“ a vyberte si podle sebe.

Klikněte na Zvuky, heslo: xylofon

Barvy

Jednoduché učící kartičky se základními barvami k vytištění a případně i zalaminování.

Klikněte na Barvy, heslo: zluta

Pohádky

„Babičko, proč máš tak velké uši?“ zeptala se Karkulka. „Abych tě lépe slyšela,“ odpověděl chraplavě vlk. „A babičko, proč máš tak velké oči?“ znovu se ptala Karkulka. „No abych tě lépe viděla,“ na to zase vlk. „A babičko, proč máš tak velké zuby?“ „No to abych tě mohla lépe sníst!“

Klikněte na Pohádky, heslo: karkulka

Velikonoce

Beránek patří mezí oblíbené sváteční pečivo. Proto určitě oceníte zdravější verzi receptu, která je vhodná i pro ty nejmenší.

Klikněte na Velikonoce, heslo: beranek

A pokud byste chtěli ještě něco víc, pak se určitě podívejte na slevy od našich partnerů 🙂 Stačí zadat heslo nastolecku2017.