Děti Kam vyrazit Montessori Recenze a tipy Rodiče

Kam s dětmi: Festival her a hraček

Ve spojitosti s prezentací knihy Na stolečku jsem se také rozhodla neochudit vás o její opravdovou prezentaci na různých prodejních výstavách, a to nejen na území města Prahy. Po výstavě Rosteme pro život, kde jste mě potěšili nejen svým zájmem, ale také pochvalami na již obdržené knihy, jsem se rozhodla vyjet trochu víc na severovýchod na pardubický Festival her a hraček pro malé i velké.

Bude to už 4. ročník festivalu a letos proběhne 24. a 25. listopadu v ABC Klub Pardubice. Termín je záměrně volen před vánočními svátky tak, abyste si stihli nakoupit originální dárky. Kromě nejrůznějších hraček a her a samozřejmě našeho stolečku je připraven zábavný a hravý doprovodný program. V tomto ohledu doufám, že se nevyplní podobný scénář jako  na Barrandově, kdy uspěchaní rodiče v touze vidět všechny vystavovatele, nenechali své děti hrát si v místech, kde je to nejvíce bavilo.

Na webu festivalu už nyní najdete seznam vystavovatelů, a tak můžu doporučit návštěvu stánku Česká hračka, kde pořídíte třeba céčka, igráčky a hru Kloboučku, hop. Dále mé oblíbené Montessorihracky.cz, které se objevily mezi partnery knihy Na stolečku. A nebo unikátní dřevěná stavebnice Klik-klap, kterou jsem viděla naživo. A jako bonus se dozvíte i něco o zdravém stravování dětí od Zdravé pětky z nadačního fondu Albert.

festival hr a hraček
Foto: PAREXPO, s.r.o.

Kdy, kde a za kolik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..