Na stolečku: Rybičky, rybičky, rybáři jedou

dne

Při psaní příspěvků a následně knihy Na stolečku už bylo jasné, že tenhle seriál neskončí. Jen je třeba stolečky i dále přizpůsobovat věku a schopnostem.

Když se venku začalo kabonit počasí, byla na stoleček vhodná doba. Hezky v klidu a doma začal Sebastián trénovat trpělivost. Nejlepším možným prostředkem pro takový trénink je rybaření. V rodině žádného rybáře sice nemáme, ale rybník si klidně doma udělat můžeme. A ještě k tomu na stolečku!

Sebastiánovi jsem tedy nachystala pečící formu, do které jsem vložila modrou textilii, aby to opravdu vypadalo jako rybníček a rybičky neměly tendenci někam utíkat. Vedle byly připravené pruty, u nichž jsem posunula háček na kratší vzdálenost, aby nebylo chytání rybek příliš obtížné.

Sebík každopádně příliš velkou trpělivostí ještě neoplývá, a tak si našel vlastní způsob, jak ryby na háček spolehlivě chytit.

A jako doplnění puzzle s motivy mořského světa, které jsem nedávno koupila v souboru s dalšími na bazárku.

Rybolov a mnoho dalších hraček a nejrůznějších pomůcek můžete zakoupit v obchodě Montessorihracky.cz.

na stolečku rybolov

Další díly seriálu Na stolečku

Share on FacebookEmail this to someonePrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on YummlyShare on RedditShare on Tumblr
Přečtěte si také  Dětská knihovnička: Kdopak bydlí v ZOO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *