Na stolečku: Zvuky

Hra na stolečku patří mezi Sebíkovy nejoblíbenější. Jak už jste si mohli párkrát přečíst, střídáme různá témata vždy po pár dnech. Sebík se pak ke stolečku často vrací, navíc u něj trénuje sezení (a svačinky) a postoj. A samozřejmě se také prohlíží v zrcadle.

Jelikož dostal k Vánocům sadu hudebních nástrojů (perkusní sadu), kterou se mi podařilo sehnat za 250 korun v Lidlu (tento obchod neradno podceňovat), přišel čas i na hudební stoleček. Zvoneček, kterým se ohlásil Ježíšek, jsem zakoupila v obchodě Tiger, kde mají spoustu zajímavých věcí (ale taky potřebujete hodně času, abyste je všechny objevili). 

na stolečku: zvuky

Nechybí na něm oblíbené kostky Plan Toys, které se hodily zatím ne většinu našich stolečků (barvy, tvary). 

Leporelo s dětskými písničkami letos oslavilo 25 let, je tedy ještě z dob mého dětství. Momentálně oblíbená je písnička/říkačka Pec nám spadla.

Noty ke xylofonu

Vzhledem k tomu, že na stolečku přibyl xylofon, hledala jsem nějaké noty, podle kterých bych i já, hudební antitalent, mohla Sebíkovi zahrát nějakou písničku. Zatím umím Kočka leze dírou a trénuji Skákal pes 😉 Nicméně v tomto mi velmi pomohly noty z MK Life, které si můžete díky Míše volně stáhnout ZDE. Výhodou těchto not je právě to, že si je můžete vybarvit přesně podle barev na vašem xylofonu.

Kočka leze dírou (Zdroj: MK Life)
Skákal pes (Zdroj: MK Life)

Zakupte si také naši knihu Na stolečku, ať máte nápady vždy po ruce.

Přečtěte si také  Porod

Jeden komentář Přidejte váš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *