kniha ověřeno rodiči, jak cestovat s dětmi
Děti Kam vyrazit Knihomol Recenze a tipy Rodiče

Ověřeno rodiči aneb osvědčené tipy, jak cestovat s dětmi

S týmem z webu Ověřeno rodiči spolupracuji už nějakou dobu. Je to přesně ta stránka, kde najdete pokaždé několik skvělých tipů na zábavu s dětmi na několik hodin i dní. Teď jim ale můžeme všichni pogratulovat – Romča, Michal a Petra zhmotnili všechny své zkušenosti do parádní knížky!

Kdo projekt Ověřeno rodiči nezná, určitě doporučuji. Jedná se totiž o opravdu velké množství recenzí samotných rodičů, kteří plánovali různé výlety a dovolené, hledali přátelská místa v podobě restaurací nebo jen příležitosti, jak děti zabavit, aby se z toho sami nezbláznili. Pokud byste si chtěli přečíst naše recenze, najdete je třeba tady.

Bavit to musí i rodiče

Když chcete někam vyrazit s dětmi, musí to být místo, kde se nebudou nudit ani dospělí. A tím teď není myšleno, že musí být v docházkové vzdálenosti čepované pivo. I to je rada, kterou v knize najdete. Nikdy se nesmíte stát obětmi vlastních dětí, které z vás budou ždímat desetikoruny, jen aby se projely několikrát na uřvaném kolotoči. 

kniha ověřeno rodiči, jak cestovat s dětmi
Bavit to musí i rodiče

Dostanete nápovědu, kde už ověřené tipy najdete nebo jak naplánovat nové podle vlastní osy. A taky by vás mohlo zajímat, co si sbalit do batůžku, abyste netáhli tisíc zbytečností.

Jak cestovat sám s dětmi

Hodně přínosná kapitola je i pro ty rodiče, kteří jsou z nějakého důvodu nuceni být s dětmi často sami a musí nějak vyplnit společný čas. Neboli jak zvládnout všechny katastrofy na cestách i bez partnera.

kniha ověřeno rodiči, jak cestovat s dětmi
Sama s dětmi na výlet

V  každém případě obsahuje kniha několik podrobných kapitol o tom, jak si poradit na různých místech republiky i světa. Na co rozhodně nezapomenout a co v každém případě nechat doma. Trojice autorů se nebojí ani takových témat, jako jsou dovolené ve skupinách nebo proč se nestresovat z rýmičky, která zaručeně přijde před každou dlouho plánovanou cestou. Velkým tématem pro vás může být i cestování letadlem, protože i zde platí, že nemá cenu se stresovat dopředu.

kniha ověřeno rodiči, jak cestovat s dětmi
Dovolená po Česku
kniha ověřeno rodiči, jak cestovat s dětmi
S dětmi k moři
kniha ověřeno rodiči, jak cestovat s dětmi
S dětmi na hory

Takhle kniha je krásně napsaná, je hezká zvenčí i zevnitř a nic vám netají. Protože ji napsali sami rodiče, ti, kteří všechny cestovatelské radosti i strasti zažili. Tahle kniha vás přesvědčí, že ani s dětmi neexistuje žádné omezení a často je to jen o naší lenosti.

Pokud děti pokládají dokola stále jednu a tu samou otázku „Už tam budem?“ nebo když si stěžují na bolavé nožičky, je to jen důkaz toho, že jste výlet špatně naplánovali. A s tím rozhodně pomůže takhle knížka, kterou můžete hned teď pořídit zde.

A jestli tak úplně neholdujete knihám, zkuste se podívat na tuhle partu i v pořadu Výleťáček, kde pro vás pár výletů navštívili i s kamerou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..