O nás

Jsme 4, momentálně 2 dospělí + 1 pes + 1 další malinký človíček, který se narodil ve velikosti „skřítek“ 2. dubna 2016. Jmenuje se Sebastián. Jsme vlastně úplně obyčejná rodina. Kateřina, Martin, Bastien a jeho Falco (francouzský buldoček Yasper).

Hlava rodiny u nás nebyla nikdy zvolena, náš život má i přesto jakýsi přirozený řád. Věci se prostě dějí tak, jak se nám zrovna chce a jak to zrovna cítíme, tak tomu bylo u stěhování do společného obydlí, při pořízení psa (nejspíš nezůstane u jednoho), na společné dovolené, při seznámení s rodinou toho druhého a nakonec při zplození prvního potomka a tak dále, však to znáte.

Nejspíš jste na tenhle blog narazili úplnou náhodou, a tak si říkáte, co ho může odlišovat od těch ostatních. V podstatě nic, vznikl totiž zřejmě ze stejného důvodu, z touhy psát a o psaní se dělit s ostatními. Ale abych byla upřímná, primárně to dělám pro své potěšení. Po (ne)úspěšném období v jednom internetovém magazínu mi prostě najednou chybělo se vypsat, sdělit světu myšlenku či pocity, podělit se o zajímavý recept. A tak se zrodil tenhle web či blog, chcete-li, který spatřil světlo světa v roce 2016, ale tajně do šuplíčku se plnil už nějaký ten rok.

Na blogu najdete příběhy z každodenního života, tipy na zajímavé recepty a také recenze na produkty, které společně se Sebastiánem pravidelně testujeme.