Svatba 2017: 3. díl Prstýnky

Snubní prstýnky patří mezi nejzásadnější věc v rámci svatby. Je to památka ne celý život, takže byste na nich neměli šetřit, ale zároveň za ně nemusíte utrácet desítky tisíc, aby jste další roky nosili krásný šperk.

Prstýnky/leden 2017 – únor 2017

Jelikož jsme si přáli v určitém ohledu originální svatbu, sáhli jsme i v případě svatebních šperků po autorské tvorbě. Prsteny z jsme vybrali a nechali vyrobit ručně (doslova ukovat) z nerezové antialergické oceli. Svým vzhledem připomínají letokruhy stromů. Bez kamínků. Uvnitř máme jednoduchou rytinu, datum.

svatba
Fotorazdva

Tady mají kováři náš velký obdiv. Kromě krásných prstenů stříbrné barvy v úžasných originálních krabičkách je k jejich šperkům ze specifické oceli damasteel poskytován doživotní servis zdarma (zejména obnovení struktury, úprava velikosti, obnovení rytin a opravy škrábanců). A jako bonus jsme koupí prstenů podpořili charitativní projekt.

Share on FacebookEmail this to someonePrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on YummlyShare on RedditShare on Tumblr
Přečtěte si také  Svatba 2017: Shrnutí a přehled dodavatelů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *