Děti

Dětský pokoj, dekorace a výzdoba

O tom, jak jsme zařizovali dětský pokoj, jsem už psala zde. Dnes bych Vám chtěla představit pár krásných kousků, na které jsem v dětském pokojíčku opravdu pyšná a jsem ráda, že je zde budeme mít.

Schovaní za Janoschem

Obraz s příhodným názvem Schovaní jsem dostala ke svým třicetinám. Jsou v něm použity pouze tři barvy (námořnická modř, zlatá a bílá) a malovala jej moje maminka. S trochou nostalgie tak budu v budoucnu vzpomínat na to, jaké to bylo čekat našeho juniora a jak se podobně choulil v mém bříšku jako tihle tvorečkové.

Porcelán značky Rosenthal jste asi už někdy někde zahlédli, žlutá kasička, která vypadá trochu jak tygr a kachna dohromady, je z řady Thomas od designéra jménem Janosch. Je to bazarový kousek taktéž od maminky, který své místo hledal dlouhá léta.

IMG_3881

Happy Place

Ráda se chodím dívat do obchodu Nanu-Nana a přesto, že opravdu hezkých kousků mají jen málo, tenhle patří mezi ně. Na výběr bylo více variant, ale já myslím, že do dětského pokojíčku je tahle jako stvořená.

IMG_3882

Motto

Motto prostě musí být 🙂

IMG_3921

Oblačno?

Fler.cz, to je další místo, kde trávím už léta hodně času a utrácím hodně peněz. Jednou z posledních objednávek byl nákup u ČSFR, protože jsem potřebovala (samozřejmě nutně) nějaké šedo-žluto-bílé doplňky. Jistě jste si všimli, že je v poslední době v módě pořizovat si doplňky se symbolem nebo ve tvaru mráčků, tohle je jeden z nich.

IMG_3884

Druhá strana obláčku je ušitá ze stejné látky jako jeden z textilních košíčků, které jsem pořídila na drobnosti na přebalovacím stole.

IMG_3885

To nejlepší nakonec

Nakonec jsem si nechala srdcovku, tedy něco, po čem jsem toužila už hodně dlouho, ale osobní pokusy o origami zklamaly hned v začátcích. U kamarádky doma jsem se nadchla pro jednoduše zavěšené hejno poletujících jeřábů, a tak jsem si nechala jedno takové vyrobit (opět na Fler.cz) od Mar Lavante. Ve skutečnosti jsou mnohem krásnější!

IMG_3883

3 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..