Děti Kam vyrazit Recenze a tipy Rodiče

Kam s dětmi: Edu Bubo Klub

Moc nerozumím tomu, když se někdo v největším vedru rád opaluje a koupe. Ještě víc nerozumím rodičům, kteří v těchto teplotách navštěvují dětská hřiště, kde je stínu asi tak 1 krát 1 centimetr. A tak jsem netrpělivě čekala na chvíli, kdy budeme moct navštívit nedalekou herničku. 
Edu Bubo Klub je na první pohled jedinečný vůbec architektonickým řešením, sídlí totiž v dřevěném domečku. Díky tomu bylo možné ho umístit hned vedle venkovního dětského hřiště. Najdete ho tedy v sousedství cyklostezky a fitness louky a všech dalších vychytávek, které tu poblíž Rokytky máme. 

V okénku si lze koupit nějaké to občerstvení. Přestože nepatřím mezi fanoušky „hladových okének“, které mají na svém menu párky v rohlíku a tousty, určitě to své příznivce najde. Věřím, že vedle domácích limonád brzo ochutnáme také svěží saláty ze sezonních surovin nebo zdravé moučníky. A vůbec nějaké svačinky pro menší strávníky. Sníst si to pak můžete na malé terase hned vedle parkoviště pro cyklisty. 

Kam s dětmi: Edu Bubo Klub

Pokud si s dětmi hrajete na nedalekém hřišti, nemusíte odbíhat na záchod domů nebo do kouzelné kadibudky u louky, protože stavba disponuje venkovní i vnitřní toaletou (klíče jsou k dispozici v rámci otevírací doby v okénku). 

Uvnitř domu čeká na děti hernička. Její velikost je tak akorát na to, aby se děti na hodinku či dvě vyřádily a zas jste mohli vyrazit dál. Jsou tu hračky naprosto pro každé dítě, věkové rozmezí dle mého odhadu od 0 do 6 let. Najdete tu kuchyňku i háčkované suroviny na vaření, panenky, autíčka, spoustu knížek, dokonce i Logico Primo, které je bohužel až od 3 let. Nechybí ani prolézací tunel nebo žíněnka či nábytek pro pohodlné tvoření nebo malování.

Za hernou je další, stejně velký prostor určený pro maminky. Ty se tady mohou setkávat pracovně nebo na nějakých kurzech, které jsou v blízké budoucnosti v plánu. Proto zde samozřejmě nechybí ani kvalitní bezdrátové připojení.

Kde je

Edu Bubo Klub najdete podle krásného loga na Podkovářské ulici nedaleko stejnojmenné tramvajové zastávky nebo těsně nad fitness loukou a pod cyklostezkou.

Zdroj loga: Facebook Edu Bubo Klub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..