Děti Knihomol Montessori Na stolečku

Na stolečku: Samolepky

Na přelomu zimy a jara jsme hodně času trávili u stolečku nad nejrůznějšími aktivitami. Stoleček Sebastiána stále baví a je to radost i pro mě, že můžu znova připravovat naši stolečkovou zábavu.

Samolepky

V těch méně teplých dnech trávíme na stolečku hodně času. Nejvíc zábavy zajišťují stále zvířátka, ale i ty pořád lepíme a lepíme. Barvičky, zvířátka, zvířátka a barvičky. A tak pořád dokola. V knihách se snažíme lepit vždy jen jednu stranu a další nechat na příště. Všechny samolepkové knihy pořídíte v řádu desítek korun, levná zábava!

V Pepco jsme narazili na dva druhy samolepicích knih, jedna se zvířátky a druhá s postavičkami. Postavičky zkusíme příště, zvířátka měly (ne)čekaně úspěch. Tyto samolepky skvěle doplňují naši nástěnnou mapu, globus i půjčenou „kouzelnou“ mapu od Albi.

samolepky
Maxi Sticker (Pepco)

Babička s dědou dovezli další super úlovek. Hrátky s mrňátky je jeden z mála didaktických sešítků pro nejmenší děti. Nechybí nejrůznější úkoly pro chytré hlavičky a samozřejmě samolepky!

V nakladatelství Svojtka vás potěší samolepkovou knížkou, se kterou se děti učí základní barvy. V obrázku vždycky chybí barevné kolečko, to vyplní samolepka v dané barvě.

O barvách a na podobném principu je i knížka Hledej barvy!, narozdíl od svojtkovin ale obsahuje složitější obrázky s více předměty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..