Cestování Děti Kam vyrazit Recenze a tipy Rodiče

Baby Friendly: Quadrio Praha

Je tu další pokračování miniseriálu, který se věnuje místům, kde nakojit a přebalit a nebýt při tom ve stresu. Obchodní centrum Quadrio stojí přímo nad stanicí metra Národní třída (na rohu ulic Spálená a Purkyňova). Pokud se bojíte s kočárkem jezdit po eskalátoru, stanice metra je vybavena výtahem, který ovšem ústí do ulice Magdaleny Rettigové (vzdálené asi 350 metrů od obchodního domu). V případě použití jezdících schodů se dá ale celkem bez problémů vyjet nahoru a projít otáčecími dveřmi přímo dovnitř.

Když jsem v rámci svého prvního kojení v centru Prahy, o kterém jsem psala v článku Baby Friendly I, hledala přívětivé místo, vzpomněla jsem si v první okamžiku na nově otevřené obchodní centrum, vedle kterého stojí hlava mého milovaného Franze. Jenže. Potřebovala jsem najít řešení rychle a cesta nahoru/dolu v rámci OC není úplně nejrychlejší. Snažila jsem se na jejich webu najít informaci, zda se zde kojící/přebalovací koutek vůbec nachází. Nenašla jsem nic, jen piktogramy značící toalety. Takže jsem to vzdala a utíkala do již zmiňovaného Palladia.

Nedávno jsem ovšem měla čas prozkoumat Quadrio trochu důkladněji. Sledovala jsem piktogramy a ty mě dovedly, světe div se, do koutku pro matky s dětmi! Tenhle koutek je opravdu koutek, protože má asi dva metry krát metr, ale i tak dokázali z tak malého prostoru vytvořit místo, kde jsem se cítila dobře.

Koutek je vybaven již trochu omšelou přebalovací podložkou, kapsářem, mikrovlnkou pro ohřev příkrmů, stoličkou pro nejmenší, židlí pro kojící matky i dostatkem ubrousků a roztomilé dekorace. Byla jsem velmi mile překvapená.

Jak to tam vypadá

baby friendly

[irp]
Kojící koutek v obchodním domě Quadrio najdete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..