Děti Recenze a tipy Rodiče

Inspirace: Dárek pro čtyřleťáka

Sebastián oslavil nedávno teprve první narozeniny, a proto je kupování dárků pro starší děti docela oříšek. Naštěstí se ale vždy objeví možnost, jak pořídit krásné i praktické, a zároveň zábavné dárky pro staršího bratrance. Ten letos oslavil čtvrté narozeniny.

V Praze nedávno otevřeli showroom francouzské značky Djeco. Je to ten typ (nejen) hraček, kterých chcete mít doma plný pokoj. Co pokoj, své si tam najdou i dospěláci (ty kreativní hlavně). Na tento obchod jsem nenarazila náhodou, nedávno jsme dostali pro Sebíka úžasnou hračku právě odtud, dokonce se objevila na jednom z našich stolečků. O sérii od Djeco, se kterou si hraje Sebík, se dočtete brzy.

dárek

Strávila jsem několik hodin na internetu vybíráním vhodného dárku, až jsem se pro něj nakonec vydala. 

Motivační medvídek

U školkových dětí je největší problém s plněním základních „povinností“. Tím myslím třeba ranní hygienu nebo jídlo. Motivační medvídek může být skvělým pomocníkem pro plnění těchto cílů.

Odměnit medailí tak můžete za vyčištěné zoubky, snědení snídaně, oblékání, hraní bez vztekání nebo klidný spánek. Šestá medaile je přímo pro krále/královnu, můžete tak pověsit metál za velké zásluhy. Tedy za cokoliv, co jste chtěli, aby děti splnili.

Až Sebastián doroste a pokud bude medvídek ještě stále k dispozici, určitě si ho pořídíme také. Patří totiž mezi hračky, které se dají vystavit jako hezká dekorace.

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..