Svatba 2017: 7. díl Svatební obřad a hostina

dne

Svatební obřad byl pod záštitou Prahy 14 (Úřad městské části Praha 14). Když už jsem stála po boku svého tatínka a čekali jsme na pokyn, abychom se vydali směrem k oltáři, zaparkovala za námi černé auto. A z něj vystoupil 2 minuty před samotným obřadem pan starosta. Samozřejmě si z jeho slov nyní pamatuji akorát tu tisíckrát omílanou klasiku o prstenech, polibku a právoplatném manželství, ale oceňuji, že zbytečně nezabředával do zbytečných frází a svůj proslov zbytečně neprodlužoval. Oddací list jsme měli na úřadě připravený další pracovní den.

svatba

Obřad i hostina se konaly v prostorách Panského dvora, v restauraci Léta Páně v Dolních Počernicích. Několik měsíců dopředu jsme s managerem ladili složení svatebního rautu, druhy nápojů i další důležité věci, bez kterých by se svatba neobešla. Až na pár drobností, které jsme ale následně vyřešili. Musím pochválit veškerý personál, který se o nás od rána do noci staral. Těch pár kafí, co si naúčtovali navíc, jim odpouštíme.

A samozřejmě nesmím zapomenout ani prostory sálu, kde jsme měli hostinu. A zejména nedaleký zámecký park, ve kterém jsme mohli nafotit portrétní fotografie.

Další díly seriálu svatba.

Přečtěte si také  Vezmeš si nás?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *