Recenze a tipy Rodiče

Svatba 2017: 7. díl Svatební obřad a hostina

Svatební obřad byl pod záštitou Prahy 14 (Úřad městské části Praha 14). Když už jsem stála po boku svého tatínka a čekali jsme na pokyn, abychom se vydali směrem k oltáři, zaparkovala za námi černé auto. A z něj vystoupil 2 minuty před samotným obřadem pan starosta. Samozřejmě si z jeho slov nyní pamatuji akorát tu tisíckrát omílanou klasiku o prstenech, polibku a právoplatném manželství, ale oceňuji, že zbytečně nezabředával do zbytečných frází a svůj proslov zbytečně neprodlužoval. Oddací list jsme měli na úřadě připravený další pracovní den.

svatba

Obřad i hostina se konaly v prostorách Panského dvora, v restauraci Léta Páně v Dolních Počernicích. Několik měsíců dopředu jsme s managerem ladili složení svatebního rautu, druhy nápojů i další důležité věci, bez kterých by se svatba neobešla. Až na pár drobností, které jsme ale následně vyřešili. Musím pochválit veškerý personál, který se o nás od rána do noci staral. Těch pár kafí, co si naúčtovali navíc, jim odpouštíme.

A samozřejmě nesmím zapomenout ani prostory sálu, kde jsme měli hostinu. A zejména nedaleký zámecký park, ve kterém jsme mohli nafotit portrétní fotografie.

Další díly seriálu svatba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..