Babyfood Děti Recenze a tipy

Testujeme: Lištičkový hrníček na učení Suavinex

S prvními příkrmy nás dostihla i žízeň. Ne, že by neměl Sebastián přístup k mlíčku. V podstatě dostane napít, kdy si řekne, ale někdy prostě nemá na mléko chuť, a tak jsme v létě, když byla ta největší vedra, zavedli taky vodu. O tom, jakou vodu používáme, jste se mohli dočíst v článku Recepty od Sebastiána: 6. měsíc. 

Hlavní kritéria

Nicméně jelikož byl v podstatě od začátku schopný držet si menší lahvičku sám, rozhodli jsme se vyzkoušet něco pro velké kluky! V nabídce hrníčků najdete mnoho variant jak v objemu, tak ve způsobu uchopení. A samozřejmě také mnoho krásných designů. My jsme hledali docela dlouho, chtěli jsme, aby neměl hrnec větší objem jak 200 ml, protože poté by se stal pro Sebastiána příliš těžkým a už by jej nemusel zvládat tak hezky držet. Zároveň jsme kladli důraz na způsob uchopení a ergonomický tvar. Dále bylo jasné, že se „musíme“ zbavit dudlíku, takže jsme hledali dobrou a nerozlitnou savičku. A neposlední řadě jsme také kladli důraz na hezký design, protože Sebastián je pán elegán 😉

Nebudeme dále napínat, v našem rozřazovacím souboji vyhrál hrníček na učení s oušky s designem Hello Fox od značky Suavinex.

Hrníček, který je určen pro děti od 4 měsíců, je vyroben z polypropylenu a má objem 200 mililitrů. Má ergonomický tvar a ouška, která jsou odnímatelná, což usnadňuje přirozený přechod na běžný hrníček nebo sklenici. Speciální silikonová savička, kterou nelze prokousnout a kterou chrání výklopné víčko, zabraňuje odkapávání tekutiny a tím i vzniku případných skvrn na oblečení.

Silikonová savička s výklopným víčkem
Nerozlitný hrnek Hello Fox
Hrnek v rozloženém stavu (sterilizace)

Hrnek se dá umývat v myčce na nádobí nebo sterilizovat. Samozřejmostí je, že neobsahuje BPA a je klinicky testovaný. Hrníček na učení s oušky s designem Hello Fox od Suavinex zakoupíte ZDE.

Učíme se, ale ještě to chce trochu zapracovat na technice 🙂

Další výrobky od Suavinexu

Pokud byste se chtěli podívat na další sortiment od značky Suavinex, na Feedo.cz najdete spoustu dalších výrobků nejen s liškou. Nahlédněte ZDE. Za nás doporučujeme například tyto:

  1. Druhá láhev s oušky a nerozlitnou savičkou v designu Hello Fox, vhodný od 12 měsíců ZDE.
  2. Set kombinovatelných skládacích mističek Bentoo v designu Hello Fox, vhodný od 4 měsíců ZDE.
  3. Dudlíky s anatomickou savičkou Fusion, vhodné od 12 měsíců ZDE.
  4. Řetízek na dudlík s klipem Scottish ZDE.
  5. Kousátko, vhodné od 6 měsíců ZDE.

Produkt na testování poskytl internetový obchod

logo feedo

Zdroje informací a obrázků: www.suavinex.cz, www.feedo.cz

2 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..