Testujeme: Záhadný uzel od Lamaze

Americká firma Lamaze se může pyšnit bohatou historií již od roku 1951. Její hračky jsou známé po celém světě a troufám si říct, že každé malé dítě má alespoň jednu hračku s typickým duhovým logem doma.

Hračky Lamaze jsou testovány dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963–96, a to bez ohledu na věkovou kategorii, pro kterou jsou určeny.

Všechny hračky od Lamaze jsou na obale označeny číselnou ikonou, což Vám ulehčí výběr v rámci věkové kategorie vašeho děťátka. Důležité je také logo všité přímo na hračce, které zaručuje originální původ a pravost.

lamaze uzel 2

Přečtěte si také  Na stolečku: Rybičky, rybičky, rybáři jedou

Záhadný uzel poláme hlavičky nejednomu dítěti. Pevné provázky, které se sbíhají doprostřed hlavolamu může dítě tahat, žužlat, mačkat… Hraní s pestrobarevným uzlem, které rozvíjí jemnou motoriku i zrak, zaručí nekončící zábavu. To vše doplňují typické „lamazí“ zvuky jako je pískání, šustění i zvonění rolniček.

Měli jsme už pár Lamaze hraček, ale při pozorování Sebastiána jsem zjistila, že uzel je z nich bezkonkurenčně nejlepší. Pro dítě (kolem čtvrtého měsíce) asi nejzajímavější, co jsme měli. Miminko sahá nejčastěji automaticky po tom, co má nejblíže. Záhada samotného uzlu ale spočívá v tom, že se dají konce vytahovat právě tak, jak se vám nebo děťátku zrovna chce.

uzel 3

Uzel nemá typický kolíček, na který jsem byla zvyklá u některých dalších hraček. Tento nový tvar klipu však zaručí univerzální použití na dětské postýlce či kočárku nebo autosedačce. My připínáme všude, kam to jde.

27128-activity-knot_overlaya.jpg

Opravdu zajímavou a stimulující hračku záhadný uzel od Lamaze pořídíte ZDE.

Produkt značky Lamaze na testování poskytl internetový obchod

FEEDO Logo

Share on FacebookEmail this to someonePrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on YummlyShare on RedditShare on Tumblr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *