Děti Recenze a tipy

Testujeme: Záhadný uzel od Lamaze

Americká firma Lamaze se může pyšnit bohatou historií již od roku 1951. Její hračky jsou známé po celém světě a troufám si říct, že každé malé dítě má alespoň jednu hračku s typickým duhovým logem doma.

Hračky Lamaze jsou testovány dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963–96, a to bez ohledu na věkovou kategorii, pro kterou jsou určeny.

Všechny hračky od Lamaze jsou na obale označeny číselnou ikonou, což Vám ulehčí výběr v rámci věkové kategorie vašeho děťátka. Důležité je také logo všité přímo na hračce, které zaručuje originální původ a pravost.

lamaze uzel 2

[irp]

Záhadný uzel poláme hlavičky nejednomu dítěti. Pevné provázky, které se sbíhají doprostřed hlavolamu může dítě tahat, žužlat, mačkat… Hraní s pestrobarevným uzlem, které rozvíjí jemnou motoriku i zrak, zaručí nekončící zábavu. To vše doplňují typické „lamazí“ zvuky jako je pískání, šustění i zvonění rolniček.

Měli jsme už pár Lamaze hraček, ale při pozorování Sebastiána jsem zjistila, že uzel je z nich bezkonkurenčně nejlepší. Pro dítě (kolem čtvrtého měsíce) asi nejzajímavější, co jsme měli. Miminko sahá nejčastěji automaticky po tom, co má nejblíže. Záhada samotného uzlu ale spočívá v tom, že se dají konce vytahovat právě tak, jak se vám nebo děťátku zrovna chce.

uzel 3

Uzel nemá typický kolíček, na který jsem byla zvyklá u některých dalších hraček. Tento nový tvar klipu však zaručí univerzální použití na dětské postýlce či kočárku nebo autosedačce. My připínáme všude, kam to jde.

27128-activity-knot_overlaya.jpg

Opravdu zajímavou a stimulující hračku záhadný uzel od Lamaze pořídíte ZDE.

Produkt značky Lamaze na testování poskytl internetový obchod

FEEDO Logo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..