Děti Videotéka

I hope you always find a reason to smile

Hlavní hrdinkou dnešního vyprávění je roztomilá růžová Peppa a její rodinka. Peppa a George, sourozenci animované prasečí rodinky jsou totiž nejoblíbenější hračky našeho Sebastiána.

Jak jste asi už někdy zaznamenali, prasátko Peppa je animovaný televizní seriál pro předškolní děti, který vznikl v Británii. Peppinou nejlepší kamarádkou je ovečka Zuzka a nejoblíbenější hračkou je medvídek Teddy. Peppa žije se svým mladším bratrem Georgem (jeho dinousaurem), maminkou a tatínkem. Prasátka i jejich rodinní příslušníci a přátelé se chovají jako lidé – bydlí v domě, jezdí autem, chodí do práce a do školky…

O prvním úsměvu jsem psala už v rámci mininarozeninového článku. K jeřábům ale (jak už asi z úvodu tohoto článku plyne) přibyla také Peppa. Ta se stala Sebíkovo přítelkyní v době jeho odpočinku v hacce a také zatím jediným rodinným příslušníkem, se kterým si vydrží povídat celé hodiny to své roztomilé g-g-g.

mammals (1).jpg

Když řeknete slovo Peppa , je úspěch vždy zaručen. Z roztomilých úsměvů ve spánku se tak stává „bdělý“ úsměv, který značí zcela jistě radost. Někde jsem ale četla, že zhruba od šesti týdnů dokáže dítě rozesmát i čistý papír, a tak není možné dokázat jeho cílenost.

IMG_4497.JPG

Už se těším, až za měsíc či dva zazní skutečný hlasitý smích, nyní už ale vím jistě, že Sebík pozná, když se na něj smějeme, a dokáže úsměv opětovat.

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..