Děti Recenze a tipy

Inspirace: Pestré hračky z Francie u nás doma

Jak jste se už mohli dočíst v článku o dárku pro čtyřletého synovce, nedávno jsme pořídili pár krásných kousků od francouzské značky Djeco. Každou sérii, kterou se rozhodne firma s ještěrkou ve svém znaku představit, navrhuje tým designérů, kteří mají za úkol vytvářet opravdu originální kousky, jejichž napodobeniny nikde na světě nenajdete. Jsou originální nejen svým vzhledem, ale také funkcemi.

Domečky pro zvířátka

Jako první se u nás doma objevily domečky pro zvířátka. Je to klasická dětská hračka. Stohovací krabice, z nichž každá zároveň slouží jako domeček pro zvířátko. Všechny jsou pokreslené specifickými obrázky tak, aby bylo na první pohled jasné, kde které zvířátko bydlí.

Puzzle s pelíšky

Od kamarádky jsme měli také pujčené puzzle, ve kterých se hledají dvojice. Zvířátko a jeho pelíšek (domeček). Hned, jak jsme je vrátili, pořídili jsme si vlastní sadu, abychom mohli trénovat doma.

3D puzzle dopravní prostředky

Původně jsem měla vyhlídnutý domeček, ve kterém bydlí rodinka medvědů, ale pak jsem si řekla, že by možná bylo lepší pořídit hračku, která se bude líbit hlavně Sebíkovi. Důležité bylo, aby obsahovala nějaká autíčka.

Trojrozměrné puzzle byly skvělá volba. Je to sada skládaček ze dvou, tří a čtyř dílků, kterým stačí přidat kolečka a rázem se z nich stanou opravdové dopravní prostředky, se kterými mohou děti jezdit, aniž by se jim rozpadaly po rukama.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..