restaurace zenklovka
Baby Friendly Děti Recenze a tipy Rodiče

Kam s dětmi: Restaurace Zenklovka

Čím je Sebastián starší, tím horší je najít restauraci, kde bychom se mohli společně najíst, aniž by ostatní zákazníky nepřešla chuť k jídlu. 

Asi si dokážete představit tu radost, když jsme navštívili po delší době známé místo a zcela nečekaně se před námi objevila venkovní zahrádka s malým rájem pro děti. Celý prostor se vyznačoval čistotou a útulností, stoly byly vyzdobené ve stylu jara. V létě jsou přímo na zahrádce k dispozici také toalety, které se jinak nachází v podzemním podlaží. Nemusíte se bát ani slunce, toho si nejvíc užijí děti na pískovišti. Celá terasa krytá před přímým světlem či deštěm.

V nabídce nechybí oblíbené domácí limonády, ale tím bohužel ve výběru pití a jídel pro děti končíme. Trochu to nekoresponduje s informacemi, které má restaurace na webu. Zde lákají na pochoutky určené právě pro malé strávníky. Vybrat se dá, porce však neupraví ani po stránce gramáže a ani po stránce ceny.

restaurace zenklovka

Sebík si dal kuřecí řízečky. poctivou malinovku a byl spokojený. Hlavně ho potěšilo, že si měl kde hrát! Vypadá to obyčejně, ale díky této skluzavce a pískovišti jsme se mohli v klidu naobědvat a nepohoršovat tak hosty ani personál. 

Co se týká obsluhy, ta byla bez nejmenší chyby a jídlo jsme měli opravdu rychle. Nutno si ale přiznat, že jsme nepřišli zrovna ve špičce a v restauraci skoro nikdo nebyl.

Pokud se budete někdy pohybovat v okolí Palmovky nebo se budete procházet skrz Thomayerovy sady, zajděte si do Zenklovky, která se nachází přímo u tramvajové zastávky Zenklova.

Zdroj úvodní fotografie a fotografie interiéru: Restaurace Zenklovka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..