Děti Rodiče Zdraví

Malý doktor aneb maminky si nemůžou vzít dovolenou II

Ne že bych se nějak extra zvlášť vyžívala ve fekálních tématech, ale asi právě na důkaz toho, že nebyl poslední článek úplně čtenářský úspěšný (rozuměj úlet), rozhodlo se moje tělo lehce stávkovat a dopřát mi trochu romantiky s panem wécé. Jupíjej.

Řeknu Vám, žádný med to nebyl. Mezi rande se záchodem jsem musela vměstnat snídaně, svačinky, obědy i večeře se svým synem. Na tohle nestačí ani diář od Moleskinu (nebo osobní asistentka).

I v tomhle případě se potvrdilo, že jako matka nemáte strach o svoje zdraví, ale aby Vám zbyly nějaké síly na péči o toho malého závislého tvora, toho nádherného savečka, který se o svůj příděl hlásí nezaměnitelným „ejo, ejo“.

Happy

Stravování v rámci mateřské dovolené není žádná legrace. Pokud si najdete čas pro přípravu (nejlépe teplého) pokrmu, zcela jistě se s prvním soustem ve Vašich ústech ozve škruňkání z bříška Vašeho minime. To je prostě od přírody dané, dokonalé propojení mezi Vámi a potomkem.

Říká se, že smích (nebo to byl čas?) je nejlepší lékař. Mým lékařem je Sebastián a lékem jeho krásný, dětský, upřímný, nenahraditelný smích. Takže je vám jasné, že rande už si zas dávám jen s ním.

Sunshine

2 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..