Cestování Děti Recenze a tipy

Testujeme: Letní potah do autosedačky a další pomocníci

V červenci jsme provětrali Hráška na několika menších a dvou velkých výletech a rozhodli jsme se v průběhu nich otestovat pár vychytávek, které se na cestu autem s miminkem hodí.

Prvním pomocníkem se nám stalo zrcátko, díky kterému můžete kontrolovat miminko v autosedačce, pokud je umístěna protisměru jízdy na zadních sedadlech. Nechápu, jak jsem bez něj mohla jako matkořidič být. Nejenom, že už v autě na červené nedělám gymnastické cviky a divadlo pro ostatní řidiče, ale hlavně vím, že to podezřelé ticho tam vzadu znamená klid (a dudlík v puse). Když Sebík nespí, pozoruje mě, velmi brzo totiž přišel na to, jak takové zrcátko funguje.

618370-4007923618370.png

Další věc, která se bude hodit všem letním cestovatelům a o které jsem na počátku nebyla úplně přesvědčená, je potah do autosedačky (my máme klasiku, vajíčko Maxi Cosi CabrioFix). Přišel v sympatické krabici, ze které se také jednoduše vyjímal. Samotný potah skvěle sedí na sedačku a velmi jednoduše se dá nasadit i sejmout, takže jsem ho hned před použitím a po těch dvou náročných cestách vyprala. Díky němu zůstane navíc delší dobu zachovalá původní podoba sedačky. Stoprocentně bavlněný potah je ušit opravdu na míru, kromě gumiček na pevné přichycení kolem madla, je samozřejmě vybaven otvory pro vše, co u sedačky běžně používáte (zejména pásy a tlačítka na sklopení madla). Jeho hlavním úkolem je ovšem zajištění komfortu pro miminko, je totiž vyroben z froté materiálu, který dobře saje. Neumím si moc představit, o kolik moc by se Sebík potil, kdyby potah v sedačce neměl, na holé tělo je tento potah ale v parnech určitě příjemnější a pot vsaje do sebe. Jediné, co bych výrobku vytkla je, že i po vyprání pouštěl na holé tělo trochu žmolky, ale to se asi časem spraví. Nicméně díky potahu jsme zvládli oba naše červencové výlety bez větších problémů a zpocených zádíček.

Produkty na testování a pro zpříjemnění parných dnů a také některé produktové obrázky poskytl internetový obchod

F020515.png

2 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..